O nas
MIA to firma rodzinna. Stworzyły ją Iwona i Anna Margańskie, matka i córka. Wierząc w brak ograniczeń i własną wyobraźnię postanowiły tchnąć świeżość i niepowtarzalną wrażliwość w tradycyjne rzemiosło aby powstały produkty nietuzinkowe, produkty od prawdziwych kobiet dla prawdziwych kobiet.
 
W starym, zabytkowym młynie, w małej Trzciance zaszytej wśród lasów i jezior Wielkopolski zaczęły powstawać pierwsze wzory. Wkrótce to miejsce na trwałe wpisało się życie rodziny, a wymarzona, eksperymentalna pracownia została nazwana ulubionym imienim Anny –Mia.
 
Ania tak wspomina początki firmy:
"Pewnego letniego popołudniasiedząc z mamą w ogrodzie i snując plany, postanowiłyśmy powoła do życia markę dla kobiet takich jak my: ceniących wolnego ducha, otwartych i kochających wiatr we włosach...
Za cel postawiłyśmy sobie połączenie jakości z zupełnie nową estetyką. Traktując pracownię jak laboratorium formy, skupiamy się na poszukiwaniu nowych kształtów i konstrukcji, spójnych z naszymi charakterami i postrzeganiem świata.
 
Wyjątkowość produktów Mia, jest wynikiem naszej wspólnej pracy i tego, że do każdego projektu obie przykładamy rękę i w każdy wkładamy serce. Udało się nam stworzyć markę, którą zauważyli styliści i dziennikarze, o której napisali British Vogue i Viva Moda. Nasze projekty prezentowałyśmy Berlinie, Nowym Yorku i Paryżu. MIA jako jedna z trzech polskich marek otwierała "Polish Fashion Week" w Nowym Jorku, w ramach New York Fashion Week w 2015 r.
 
W Paryżu zapytano nas jak to się stało, że zajmujemy się modą, skoro w Polsce nie ma takich tradycji. Otóż pragniemy żeby Polska kojarzyła z kreatywnością! Mamy nadzieję, że dokładamy do tego małą cegiełkę i że zainspirujemy kolejne fantastyczne kobiety z małych miasteczek. To nasze wielkie marzenie!”

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl